PARTNER PORTALU
  • BGK

Przemyśl zaprasza na jarmark

  • KB    23 kwietnia 2010 - 14:21
Przemyśl zaprasza na jarmark

W dniach 1-2 maja odbędzie się VII Podkarpacki Jarmark Turystyczny, który zainauguruje sezon turystyczny w województwie.
Podkarpacki Jarmark Turystyczny jest doskonałą okazją do promocji podkarpackiego produktu turystycznego i rzemiosła regionalnego - zachwalają akcję organizatorzy. Miejscem imprezy jest wzgórze "Zniesienie" w otoczeniu legendarnego Kopca Tatarskiego.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji - od występów artystycznych - po wycieczki i rajdy. W ramach imprezy marszałek województwa i prezydent miasta zapraszają na spotkanie z kulturą ludową, garncarską plastyką, twórczością rzeźbiarską, kuchnią regionalną prezentującą potrawy przyrządzane według receptur i przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Całość imprezy uświetni II Ogólnopolskie Spotkanie z Piosenką Turystyczną "Pod Kopcem". Weźmie w nim udział polska czołówka artystów reprezentujących ten gatunek muzyczny. Dodatkową atrakcją będzie "Festiwal sportów mało znanych" (korfball, bocce, intercrosse, nordic walking, capoeira, badminton).

Dla zwolenników aktywnych form wypoczynku zorganizowane zostaną zawody rowerowe "Maraton - Twierdza Przemyśl", których frekwencja z roku na rok jest coraz większa.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.