PARTNER PORTALU
  • BGK

Przetarg na ratowników w Swarzędzu

  • 24swarzedz.pl (Joanna Gryczyńska)    2 grudnia 2011 - 10:08
Przetarg na ratowników w Swarzędzu

W ciągu kilku dni Urząd Miasta i Gminy Swarzędz rozstrzygnie aktualnie przeprowadzany przetarg na kompleksowe zabezpieczenie ratownicze pływalni Wodny Raj.
Usługi ratownicze przez firmę, która wygra przetarg, mają być świadczone przez cały przyszły rok. Będą polegać na zapewnianiu bezpieczeństwa osobom korzystającym z pływalni i udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. W swarzędzkim obiekcie jest czego pilnować. Wodny Raj jest dużym kompleksem sportowym, z którego chętnie korzystają nie tylko pojedyncze osoby, ale również szkolne wycieczki i przyjezdni. Pływalnia najbardziej oblegana jest podczas weekendów, kiedy mieszkańcy przychodzą wypocząć tam całymi rodzinami.

W budynku znajduje się podzielony na sześć torów duży basen sportowy o długości 25 metrów i szerokości 12,5 metra. Ponadto miłośnicy kąpieli mogą korzystać z długiego na 12 metrów basenu rekreacyjnego z wodnymi biczami, sztuczną rzeką oraz gejzerami podwodnymi.

Dla dzieci stworzono brodzik ze zjeżdżalnią, a dla starszych dwie rury zjazdowe i wanny z hydromasażem. Pływalnia oferuje również naukę pływania w szkółce pływackiej i zorganizowane zajęcia z aqua aerobiku. Ze wszystkich zajęć i atrakcji można będzie nadal korzystać pod czujnym okiem ratowników, wykwalifikowanych w zakresie prowadzenia akcji ratowniczych i udzielania pierwszej pomocy.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.