Przetarg na ratowników w Swarzędzu

W ciągu kilku dni Urząd Miasta i Gminy Swarzędz rozstrzygnie aktualnie przeprowadzany przetarg na kompleksowe zabezpieczenie ratownicze pływalni Wodny Raj.
Przetarg na ratowników w Swarzędzu
Usługi ratownicze przez firmę, która wygra przetarg, mają być świadczone przez cały przyszły rok. Będą polegać na zapewnianiu bezpieczeństwa osobom korzystającym z pływalni i udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. W swarzędzkim obiekcie jest czego pilnować. Wodny Raj jest dużym kompleksem sportowym, z którego chętnie korzystają nie tylko pojedyncze osoby, ale również szkolne wycieczki i przyjezdni. Pływalnia najbardziej oblegana jest podczas weekendów, kiedy mieszkańcy przychodzą wypocząć tam całymi rodzinami.

W budynku znajduje się podzielony na sześć torów duży basen sportowy o długości 25 metrów i szerokości 12,5 metra. Ponadto miłośnicy kąpieli mogą korzystać z długiego na 12 metrów basenu rekreacyjnego z wodnymi biczami, sztuczną rzeką oraz gejzerami podwodnymi.

Dla dzieci stworzono brodzik ze zjeżdżalnią, a dla starszych dwie rury zjazdowe i wanny z hydromasażem. Pływalnia oferuje również naukę pływania w szkółce pływackiej i zorganizowane zajęcia z aqua aerobiku. Ze wszystkich zajęć i atrakcji można będzie nadal korzystać pod czujnym okiem ratowników, wykwalifikowanych w zakresie prowadzenia akcji ratowniczych i udzielania pierwszej pomocy.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE