PARTNER PORTALU
  • BGK

Radni zagłosują w sprawie zabytków

  • GK    20 kwietnia 2012 - 10:00

Na poniedziałkowej (23 kwietnia) sesji radni wysłuchają m.in. informacji o działalności Państwowej Inspekcji Pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego za 2011 r.
Poznają szczegóły o sytuacji na rynku pracy w regionie, ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania kierunków kształcenia do potrzeb rynku pracy.

Jak informuje kujawsko-pomorski urząd marszałkowski (zabierz głos/oceń prezydenta), sejmik wysłucha sprawozdania z realizacji programu współpracy samorządu województwa z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2011. Marszałek województwa przedstawi informację dotyczącą kształtowania ładu przestrzennego w kontekście bezpieczeństwa energetycznego.

Podczas sesji podsumowany zostanie wojewódzki etap XI edycji konkursu Kryształowej Koniczyny im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evans’a. Uhonorowani zostaną też finaliści i laureaci XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu Rolnik Farmer Roku.

Sejmik zagłosuje nad zmianą uchwały w sprawie udzielenia w roku 2012 dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na obszarze województwa.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.