PARTNER PORTALU
  • BGK

Radni zagłosują w sprawie zabytków

  • GK    20 kwietnia 2012 - 10:00

Na poniedziałkowej (23 kwietnia) sesji radni wysłuchają m.in. informacji o działalności Państwowej Inspekcji Pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego za 2011 r.
Poznają szczegóły o sytuacji na rynku pracy w regionie, ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania kierunków kształcenia do potrzeb rynku pracy.

Jak informuje kujawsko-pomorski urząd marszałkowski (zabierz głos/oceń prezydenta), sejmik wysłucha sprawozdania z realizacji programu współpracy samorządu województwa z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2011. Marszałek województwa przedstawi informację dotyczącą kształtowania ładu przestrzennego w kontekście bezpieczeństwa energetycznego.

Podczas sesji podsumowany zostanie wojewódzki etap XI edycji konkursu Kryształowej Koniczyny im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evans’a. Uhonorowani zostaną też finaliści i laureaci XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu Rolnik Farmer Roku.

Sejmik zagłosuje nad zmianą uchwały w sprawie udzielenia w roku 2012 dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na obszarze województwa.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.