PARTNER PORTALU
  • BGK

Radom, Witkowski: Udana licytacja bombek zorganizowana przez prezydenta miasta

  • jm    18 grudnia 2016 - 11:53
Radom, Witkowski: Udana licytacja bombek zorganizowana przez prezydenta miasta
W Radomiu odbyła się charytatywna licytacja bombek, które malowali m.in. politycy, samorządowcy, artyści, sportowcy i dziennikarze. (fot. radom.pl)

• Około 15 tys. zł zebrano podczas licytacji bombek przygotowanych przez znane osoby uczestniczące w dorocznej akcji charytatywnej zorganizowanej przez prezydenta miasta Radomia.
• Świąteczne ozdoby przed tygodniem malowali m.in. politycy, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, artyści, sportowcy i dziennikarze.
Licytacja świątecznych ozdób odbyła się w przerwie koncertu Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Najwięcej, 1700 złotych zapłacono za parę bombek przygotowanych przez prezydenta Radosława Witkowskiego i jego małżonkę.

- Bardzo się cieszę, że kolejny raz radomianie tak gremialnie otworzyli swoje serca i swoje portfele. Dla mnie nie ma znaczenia kto i za ile kupuje ozdoby. Najważniejsze jest to, że znów udało się zebrać pieniądze, które pomogą przywrócić uśmiech na twarzy dziecka - powiedział prezydent Radosław Witkowski.

Wpływy ze sprzedaży bombek zostaną przeznaczone na pomoc dla Miłosza Wasilewskiego. Chłopiec ma 2,5 roku i choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Pieniądze są potrzebne na rehabilitację i leczenie za granicą.

Wysokie kwoty uzyskano również ze sprzedaży bombek, które pomalowały m.in. posłanki Małgorzata Kidawa-Błońska (800 zł) i Ewa Kopacz (700 zł), a także rodzina państwa Budziszów (700 zł) i przedstawiciele radomskiej Caritas (500 zł).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.