PARTNER PORTALU
  • BGK

Rajdowy weekend w Świdnicy

  • dziennik.swidnica.pl    20 kwietnia 2012 - 20:35

Do niedzieli zaplanowano rozegranie 40. edycji Rajdu Świdnickiego-Krause - II rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2012 r. oraz II rundy Rajdowego Pucharu Polski. Gratka dla amatorów szybkich sportów wiąże się z utrudnieniami dla kierowców, pieszych i pasażerów.
Ze Świdnicy kierowcy wystartują, również w Świdnicy zakończy się rajd. W tym roku po wielu latach przerwy w Świdnicy zostanie rozegrany prolog rajdu ulicami miasta. Rajd Świdnicki wspiera finansowo m. in. urząd miejski w Świdnicy. W związku z zawodami kierowcy i pasażerowie komunikacji muszą się liczyć z utrudnieniami.

W piątek w rejonie świdnickiego OSiR-u zamknięty został odcinek ul. Śląskiej (od nowego ronda przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej do skrzyżowania z ul. Zieloną) tutaj będzie zorganizowane „Miasteczko Rajdowe”, które funkcjonowało będzie do niedzieli, 22 kwietnia do godzin wieczornych.

W godzinach popołudniowych w piątek zamknięto drogi w związku z przygotowaniem prologu. Zamknięcie potrwa do godzin wieczornych minimum do godz. 21.15. Dla obszaru miasta zajętego przez trasę odcinka specjalnego, wyznaczono objazdy poprowadzone ulicami: • od strony ul. Zielonej - ulicami: Przyjaźni, Słowiańską, Wałbrzyską, al. Niepodległości, Wrocławską, Wodną, Kopernika, Towarową, a w stronę przeciwną: ul. Przyjaźni, Kraszowicką, Bystrzycką, Westerplatte, Towarową, Kopernika, Wodną do Wrocławskiej.

Od piątku do niedzieli (20-22 kwietnia) zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.