Robert Biedroń zaprasza do urzędu z psami

Do Urzędu Miejskiego w Słupsku można wchodzić ze zwierzakami. - Jak to wygląda w innych miastach - pyta Robert Biedroń, prezent Słupska na swoim profilu na FB.
Robert Biedroń zaprasza do urzędu z psami
W czasie upałów na psy w UM Słupsk czeka miska z wodą (fot.fotolia)

Mieszkańcu, mieszkanko, turysto, turystko! Nie zamykaj swojego ulubieńca w samochodzie gdy jest bardzo gorąco. Ratusz jest otwarty dla wszystkich - takiej treści ogłoszenie przygotował magistrat w Słupsku, jako odpowiedź na falę upałów i doniesienia o zostawianiu czworonogów w rozgrzanych autach.

Urzędnicy dodają, że przy wejściu do urzędu czeka na psiaka (lub kota) zimna woda.

 

Podobną akcję ale o zasięgu ogólnopolskim wprowadził jeden z marketów ze sprzętem rtv i agd. Pozwolił klientom na robienie zakupów w towarzystwie swoich czworonogów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

Do Eterno Vagabundo: tak tez kocham bardzo i psy i koty! zawsze w domu byly. Ale do urzedu nie mam ochoty wchodzic z czworonogiem aby uzerac sie z ujadaniem jednego na drugiwego! wystarcza mi urzednicy choc czworonogi sa napewno bardziej wyrozumiale!

EWA, 2015-07-24 10:57:27 odpowiedz

Bardzo dobry pomysł, w Niemczech nawet w knajpie mozna pojawić się z psiakiem, dostanie wodę... U nas jeszcze brakuje tolerancji i otwartości.

Właściciel psa, 2015-07-18 22:38:46 odpowiedz

Hura - dochodzi jeszcze sodomia...

Hart Man, 2015-07-13 11:44:55 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE