Rock i fundusze europejskie? Tylko w Małopolsce

Zespół Hey z Katarzyną Nosowską będzie gwiazdą Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” w Dobczycach. To przede wszystkim okazja do spotkania się z małopolskimi beneficjentami funduszy unijnych.
Rock i fundusze europejskie? Tylko w Małopolsce
Festiwal Funduszy Europejskich jest organizowany przez samorząd woj. małopolskiego. Fot. mat. prasowe

30 sierpnia na scenie pod zaporą zagrają też Paulina Bisztyga, Big Band Dobczyce i Hatbreakers. Koncerty to tylko część atrakcji, które wraz z Festiwalem zawitają do Dobczyc.

Festiwal Funduszy Europejskich to przede wszystkim okazja do spotkania się z małopolskimi beneficjentami funduszy unijnych. Ci nietuzinkowi wystawcy zaprezentują na swoich interaktywnych stoiskach przeróżne formy działalności, zaproszą do wspólnych warsztatów, będzie też można zakupić oryginalne produkty i pamiątki czy skosztować lokalnych przysmaków.

Beneficjenci pochwalą się osiągnięciami

Zobaczymy stoiska kilkunastu wystawców z Małopolski, wśród nich przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji kultury, szkół wyższych i muzeów. Wszyscy oni sięgnęli po środki unijne, wykorzystując je na założenie lub rozwój działalności biznesowej, wytwórczej lub stworzyli nowe, innowacyjne projekty.

W części popołudniowej przygotowano konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. rower, hulajnogę czy deskorolkę. Festiwalowi w Dobczycach towarzyszy też konkurs „Podbij Małopolskę!”, a na stoisku Funduszy Europejskich można zdobyć kolejną pieczątkę. Do wygrania nowoczesny sprzęt elektroniczny.

Wieczorem koncerty muzyczne, z udziałem m.in. Big Band Dobczyce, czyli jednego z najlepszych „bigbandów” w Małopolsce. Grupa zagra największe przeboje muzyki rozrywkowej, a także standardy swingowe i jazzowe. Gwiazdą wieczoru będzie Hey, jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, istniejący od 1992 r.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE