PARTNER PORTALU
  • BGK

Rock Stars na Śląsku

  • PAP    23 lutego 2011 - 21:09

Młode, stojące u progu kariery zespoły oraz uznane gwiazdy, zarówno z Polski, jak i zagranicy, wystąpią w maju na Festiwalu Rock Stars - Pozytywna Energia. Najlepszy młody wykonawca będzie mógł za darmo nagrać singla.
Pierwsze informacje na temat festiwalu przekazali w czwartek przedstawiciele firmy Kopalnia Pomysłów, która organizuje imprezę wraz z Urzędem Marszałkowskim w Katowicach oraz urzędami miast w Katowicach i Chorzowie. Według organizatorów, ma to być przedsięwzięcie łączące różne pokolenia muzyków szeroko rozumianego rocka.

Koncert inauguracyjny festiwalu odbędzie się 3 maja w katowickim Spodku. Obok znanych wykonawców z ugruntowanym miejscem w historii polskiego rocka, wystąpią w nim młode, rozpoczynające dopiero przygodę z muzyką zespoły.

Od 4 do 6 maja potrwa festiwal dla młodych wykonawców. Zespoły, które chciałyby wystąpić na festiwalu już od najbliższego poniedziałku mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres: jeff@kopalniapomyslow.com

Kandydatów do występu w półfinale i finale festiwalu wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele branży muzycznej i partnerzy festiwalu. Zwycięzca wystąpi na koncercie finałowym u boku gwiazd. Wygra również sesję nagraniową singla i jego promocję.

7 maja w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbędzie się finał z udziałem laureatów festiwalu i gwiazd - informują organizatorzy i zapowiadają, że wkrótce przekażą kolejne szczegóły dotyczące imprezy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.