PARTNER PORTALU
  • BGK

Rusza Jarocin Festiwal

  • PAP/JL    6 lipca 2016 - 09:57
Rusza Jarocin Festiwal
Na festiwalu w Jarocinie odbędzie się blisko 50 koncertów. Fot. Pixabay.com

W Jarocinie szykuje się wielkie święto dla fanów muzyki – przede wszystkim rockowej. Przez trzy dni imprezy odbędzie się blisko 50 koncertów.
Jarocin Festiwal zaczyna się 7 lipca. Wystąpi m.in. amerykański Slayer, brytyjski The Prodigy oraz przedstawiciele polskiego ciężkiego rocka – TSA, Luxtorpeda i Acid Drinkers.

Czytaj też: Jarocin Festiwal to "jakość z najwyższej półki

Organizatorzy tegorocznej edycji postawili na nieco cięższe brzmienie. Po raz kolejny przez polską publicznością zaprezentuje się jeden z liderów thrash metalu Slayer, amerykański zespół Five Finger Death Punch oraz weterani punkowej sceny D.O.A. z Kanady, którzy koncertowali w Polsce w czasie stanu wojennego.

Jednym z głównych punktów trzydniowej imprezy będzie występ The Prodigy. Od prawie samego początku działalności niemal każdy album Brytyjczyków uzyskiwał status platynowej w Europie i Stanach Zjednoczonych. Nie zabraknie najbardziej popularnych polskich zespołów – w Jarocinie zagra TSA, który występował na tym festiwalu już 35 lat temu, a także Kobranocka, Farben Lehre, Luxtorpeda, Oberschliesen, czy Sweet Noise.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.