PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszają remonty ulic

  • KB    19 kwietnia 2010 - 10:05
Ruszają remonty ulic

Powstaną nowe jezdnie, chodniki, sygnalizacja świetlna i kanalizacja deszczowa.
Od 19.04 do 21.05 w godz. od 7 do 17 w ulicy Dolnej na odcinku od ul. Końcowej do posesji nr 108 wystąpią utrudnienia w ruchu. Na tym odcinku będą prowadzone roboty związane z budową kanalizacji deszczowej.

Natomiast od 21.04 do 15.05 w godz. 7-17 zostanie w związku z przebudową ul. Pułaskiego na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Kawaleryjskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Będzie można jechać tylko w kierunku centrum.

Wjazd na ulicę Wspólną, Ułańską, Kredytową, Gołębią oraz Zielną będzie odbywał się od strony ulicy Krętej. Dojazd do ul. Żeromskiego będzie zapewniony poprzez objazd ul. Pogodną bądź ul. Horodniańską jadąc w kierunku centrum.

Na czas przebudowy ul. Pułaskiego autobusy linii nr 16 i 26 jadące z centrum w kierunku pętli przy ul. Pułaskiego będą kierowane ulicą Pogodną, Żeromskiego i dalej dotychczasową trasą.

Na powyższym odcinku będzie budowana jezdnia, chodniki, sygnalizacja świetlna i kanalizacja deszczowa. Zostanie przebudowane oświetlenie uliczne, sieć telekomunikacyjna i gazociągowa.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.