PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszył nabór do akcji „Mazury za pół ceny”

  • PAP/JL    23 września 2015 - 08:53
Ruszył nabór do akcji „Mazury za pół ceny”
Placówki, które się przyłączą do akcji „Mazury za pół ceny” będą oferowały swoje usługi za pół ceny. Fot. Lokalna Organizacja Turystyczna

W jej ramach turyści i mieszkańcy regionu mogą taniej przenocować, skorzystać z ofert firm sportowych czy kawiarni.
Akcja „Mazury za pół ceny” rozpocznie się w tym roku 1 grudnia i potrwa do 15 marca (zostanie zawieszona na czas Bożego Narodzenia i sylwestra) – właśnie ruszył nabór firm i przedsiębiorców chętnych do udziału w niej.

Akcja ma zachęcić do odpoczynku nad mazurskimi jeziorami także zimą, gdy można ślizgać się na zamarzniętych jeziorach, korzystać z tras biegowych dla narciarzy czy ze stoków zjazdowych.

W czasie akcji placówki, które się do niej przyłączą, będą oferowały swoje usługi za pół ceny. Mogą to być zarówno noclegi, jak i oferta gastronomiczna.

– Czekamy na organizatorów wypoczynku, jak i firmy usługowe, np. fryzjerów, czy kosmetyczki, kawiarnie – mówi kierownik Lokalnej Organizacji Turystycznej Mazury Południowe w Piszu Kinga Ciukszo.

W tym roku „Mazury za pół ceny” będą obowiązywały w powiatach piskim, giżyckim, węgorzewskim i mrągowskim. Z akcji promocyjnych mogą korzystać (i dotąd chętnie korzystali) także mieszkańcy regionu. Akcja promocyjna na Mazurach będzie w tym roku organizowana po raz piąty.

Pierwsza baza promocyjnych ofert winna być udostępniona w październiku tak, by zainteresowani mogli z wyprzedzeniem zaplanować wypad na Mazury.

Mazurskie samorządy i organizacje turystyczne od lat starają się wydłużyć sezon nad jeziorami.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.