PARTNER PORTALU
  • BGK

SAS uruchamia nowe loty z Krakowa i z Gdańska

  • PAP/MIW    23 marca 2017 - 13:34
SAS uruchamia nowe loty z Krakowa i z Gdańska
Linie lotnicze SAS od końca marca uruchomią dwa nowe połączenia z Polski. (fot. www.sasgroup.net)

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS od końca marca uruchomią dwa nowe całoroczne połączenia: z Krakowa do Sztokholmu oraz z Gdańska do Bergen. W sumie SAS w tym roku będzie obsługiwał dziewięć tras z Polski do Skandynawii.
Jak poinformował przewoźnik, wraz z wprowadzeniem nowego letniego rozkładu na ten rok, który zacznie obowiązywać od końca marca, oferta SAS rozszerza się o dwie nowe, całoroczne trasy z polskich lotnisk. Nowa trasa ze Sztokholmu do Krakowa jest drugą łączącą stolicę Szwecji z Polską, natomiast bezpośrednio z naszego kraju do norweskiego Bergen pasażerowie będą mogli polecieć po raz pierwszy.

Rejsy z Krakowa do Sztokholmu rozpoczną się od 26 marca, połączenie będzie oferowane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Z kolei, od 29 marca rozpoczną się loty na trasie Gdańsk - Bergen, które będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz piątki. Wraz z wprowadzeniem rozkładu letniego 2017, SAS będzie obsługiwał dziewięć tras z Polski do Skandynawii. Oprócz planowanych dwóch nowych połączeń, SAS lata z Warszawy do Kopenhagi, z Gdańska do Kopenhagi, Sztokholmu i Oslo, z Poznania i Wrocławia do Kopenhagi oraz z Krakowa do Kopenhagi.

Czytaj : Centralny Port Lotniczy może nas łączyć z różnymi częściami świata

- Cały czas pracujemy nad poprawą naszej oferty skierowanej do klientów podróżujących nie tylko do i ze Skandynawii, ale także przez nią. Jesteśmy zadowoleni, że wraz z letnim rozkładem możemy zaoferować połączenia do dwóch kolejnych miast w Skandynawii - powiedziała, cytowana w komunikacie, Wanda Brociek z SAS.

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS są obecne w Polsce od 1957 roku. SAS jest jednym z członków sojuszu Star Alliance, do którego należy m.in. PLL LOT. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.