PARTNER PORTALU
  • BGK

Śląskie miasta się wypromują

  • GK    31 marca 2011 - 08:36
Śląskie miasta się wypromują

Silesia City Center 5 kwietnia zaprasza na konferencję z udziałem przedstawicieli władz Czeladzi, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Tarnowskich Gór.
Konferencja rozpoczyna konkurs „Twoje miasto w Silesia City Center”, którego celem jest wyłonienie 2 miast, które będą miały swoje własne aleje w nowej części Silesia City Center.

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną miasta-uczestnicy konkursu. Podczas tygodniowej prezentacji (10-17 czerwca 2011 r.) miasta zaprezentują swój potencjał kulturalny i artystyczny w specjalnych ekspozycjach.

Zwycięskie miasta zostaną wybrane na początku lipca 2011 po prezentacji każdego z nich na pasażu Silesia City Center. Swoje aleje w Silesia City Center mają już m.in. Katowice, Chorzów, Pszczyna i Tychy.

O tym, które miasta na stałe zagoszczą w centrum handlowym zadecydują artyści, dziennikarze, przedstawiciele kultury, a także klienci centrum.

Konferencja będzie także okazją do podzielenia się informacją o rozbudowie Silesia City Center. Pierwszy raz zostanie zaprezentowana lista najemców.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.