PARTNER PORTALU
  • BGK

Ślizgawką w żar z nieba

  • PAP    13 lipca 2010 - 16:30
Ślizgawką w żar z nieba

Nawet 350 osób może skorzystać jednorazowo z letniej ślizgawki, którą w Sanoku (podkarpackie) podczas wakacji organizuje miejscowy ośrodek sportu i rekreacji - poinformowała we wtorek rzecznik sanockiego ratusza, Agnieszka Frączek.
- Letnie ślizgawki na prawdziwym lodzie odbywają się co roku w okresie wakacyjnym. Najczęściej są organizowane w weekendy w hali widowiskowo-sportowej "Arena", gdzie zazwyczaj rozgrywa się m.in. zawody hokejowe - powiedziała Frączek.

Rzecznik dodała, że "w tym roku będzie to dopiero druga ślizgawka". - Poprzednia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem małych, większych i dorosłych nie tylko mieszkańców Sanoka, ale także gości z sąsiednich miejscowości - zaznaczyła.

Amatorzy zimowych atrakcji w upalne lato, którzy zapomnieli o łyżwach, mogą je wypożyczyć przed wejściem na lód. - Zabawie towarzyszy taneczna muzyka - podkreśliła rzecznik.

W hali "Arena" podczas ślizgawki temperatura powietrza wynosi 14 stopni Celsjusza. Na najbliższą niedzielę zaplanowano dwie dwugodzinne letnie ślizgawki.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.