Ślizgawką w żar z nieba

Nawet 350 osób może skorzystać jednorazowo z letniej ślizgawki, którą w Sanoku (podkarpackie) podczas wakacji organizuje miejscowy ośrodek sportu i rekreacji - poinformowała we wtorek rzecznik sanockiego ratusza, Agnieszka Frączek.
Ślizgawką w żar z nieba

- Letnie ślizgawki na prawdziwym lodzie odbywają się co roku w okresie wakacyjnym. Najczęściej są organizowane w weekendy w hali widowiskowo-sportowej "Arena", gdzie zazwyczaj rozgrywa się m.in. zawody hokejowe - powiedziała Frączek.

Rzecznik dodała, że "w tym roku będzie to dopiero druga ślizgawka". - Poprzednia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem małych, większych i dorosłych nie tylko mieszkańców Sanoka, ale także gości z sąsiednich miejscowości - zaznaczyła.

Amatorzy zimowych atrakcji w upalne lato, którzy zapomnieli o łyżwach, mogą je wypożyczyć przed wejściem na lód. - Zabawie towarzyszy taneczna muzyka - podkreśliła rzecznik.

W hali "Arena" podczas ślizgawki temperatura powietrza wynosi 14 stopni Celsjusza. Na najbliższą niedzielę zaplanowano dwie dwugodzinne letnie ślizgawki.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE