PARTNER PORTALU
  • BGK

Specjalny telefon na Euro 2012

  • PAP    11 maja 2012 - 12:34
Specjalny telefon na Euro 2012

Telefon bezpieczeństwa dla kibiców, piłkarzy i osób odwiedzających Polskę podczas Euro 2012 uruchomi 1 czerwca Komenda Wojewódzka Policji. Będzie on obsługiwany w języku polskim i angielskim.
Jak poinformowała w piątek rzeczniczka mazowieckiej komendy policji podkom. Alicja Śledziona, numer 48 345 24 55 czynny będzie przez całą dobę. W razie problemów będą mogli z niego korzystać kibice i turyści przebywający na terenie Mazowsza lub osoby przejeżdżający przez to województwo (zabierz głos/oceń marszałka).

Telefon będzie obsługiwany przez funkcjonariusza specjalnego Centrum Operacyjnego Komendanta Mazowieckiego Policji, które ma koordynować wszelkie działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na Mazowszu podczas mistrzostw.

Informacje o uruchomieniu specjalnego telefonu policja chce rozpowszechnić za pośrednictwem lokalnych mediów. Numer telefonu bezpieczeństwa będzie też wywieszony we wszystkich komisariatach. Dzielnicowi mają dotrzeć z tą informacją do hoteli, restauracji i miejsc, w których przebywa dużo turystów i kibiców.

Telefon będzie czynny do zakończenia mistrzostw.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: