Stadion we Wrocławiu zostanie zamknięty

  • Przegląd mediów/Sport.pl
  • 26-03-2012
  • drukuj
Stadion Miejski we Wrocławiu zostanie zamknięty. Efektem są najprawdopodobniej problemy z systemami elektrycznymi.
Stadion we Wrocławiu zostanie zamknięty

ZAKTUALIZOWANA. Jak donosi sport.pl wszelkie układy elektryczne powinny być sterowane komputerowo, a działają ręcznie. UEFA jest poważnie zaniepokojona sytuacją i nalega, aby władze Wrocławia przyspieszyły prace. Dlatego stadion ma być całkowicie wyłączony z użytkowania.

Wkrótce miasto oraz Śląsk mają wydać w tej sprawie komunikat.

Jak dowiedział się nieoficjalnie sport.pl miasto poinformuje, że jedną z przyczyn przeniesienia meczu jest zły stan murawy na Stadionie Miejskim.

---------- WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI-------

W zeszłym tygodniu na stronie FIFA widniała informacja o meczu Brazylia-Japonia, który miałby odbyć się 12 października we Wrocławiu. Nie wiadomo, czy do spotkania dojdzie. W piątek po południu usunięto ten wpis, prawdopodobnie za sprawą PZPN - czytamy na sport.pl

Mecz Brazylia-Japonia został zaplanowany przez władze miasta Wrocław (zabierz głos/oceń prezydenta) bez porozumienia z PZPN. Ten w odpowiedzi zainterweniował w Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej. Potwierdziły to dwa anonimowe źródła.

Na razie trwa spór o to, czy mecz powinien się w ogóle odbyć. W tym samym dniu ma zagrać ze sobą reprezentacja Polski z Anglią. Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski oraz wiceprezydent Wrocławia Michał Janicki chcą rozmawiać z przedstawicielem firmy Sportfive, transmitującej spotkania, o ewentualnym przesunięciu meczu na wcześniejszą godzinę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Skoro moze byc kilka organizacji bokserskich, to powołac kilka organizacji piłkarskich i po kłopocie. Niezrozumiałe jest koncesjonowanie gry w piłkę nozną.

Artur, 2012-03-27 09:37:31 odpowiedz

A co ja mam zrobić? Mamy zaplanowany mecz księży z dziennikarzami, zamówione boisko LZS, orenzada kupiona (4 skrzynki!!!) poszliśmy juz w koszty, a Prezes Lato nie wydał zgody do dziś. Mecz w sobote!

wow, 2012-03-27 08:43:10 odpowiedz

My się martwimy a o stadionie brak informacji...

Kibic TElewizyjny, 2012-03-26 22:28:25 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE