PARTNER PORTALU
 • BGK

Stadion we Wrocławiu zostanie zamknięty

 • Przegląd mediów/Sport.pl    26 marca 2012 - 18:03
Stadion we Wrocławiu zostanie zamknięty

Stadion Miejski we Wrocławiu zostanie zamknięty. Efektem są najprawdopodobniej problemy z systemami elektrycznymi.
ZAKTUALIZOWANA. Jak donosi sport.pl wszelkie układy elektryczne powinny być sterowane komputerowo, a działają ręcznie. UEFA jest poważnie zaniepokojona sytuacją i nalega, aby władze Wrocławia przyspieszyły prace. Dlatego stadion ma być całkowicie wyłączony z użytkowania.

Wkrótce miasto oraz Śląsk mają wydać w tej sprawie komunikat.

Jak dowiedział się nieoficjalnie sport.pl miasto poinformuje, że jedną z przyczyn przeniesienia meczu jest zły stan murawy na Stadionie Miejskim.

---------- WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI-------

W zeszłym tygodniu na stronie FIFA widniała informacja o meczu Brazylia-Japonia, który miałby odbyć się 12 października we Wrocławiu. Nie wiadomo, czy do spotkania dojdzie. W piątek po południu usunięto ten wpis, prawdopodobnie za sprawą PZPN - czytamy na sport.pl

Mecz Brazylia-Japonia został zaplanowany przez władze miasta Wrocław (zabierz głos/oceń prezydenta) bez porozumienia z PZPN. Ten w odpowiedzi zainterweniował w Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej. Potwierdziły to dwa anonimowe źródła.

Na razie trwa spór o to, czy mecz powinien się w ogóle odbyć. W tym samym dniu ma zagrać ze sobą reprezentacja Polski z Anglią. Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski oraz wiceprezydent Wrocławia Michał Janicki chcą rozmawiać z przedstawicielem firmy Sportfive, transmitującej spotkania, o ewentualnym przesunięciu meczu na wcześniejszą godzinę.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • Artur, 2012-03-27 09:37:31

  Skoro moze byc kilka organizacji bokserskich, to powołac kilka organizacji piłkarskich i po kłopocie. Niezrozumiałe jest koncesjonowanie gry w piłkę nozną.
 • wow, 2012-03-27 08:43:10

  A co ja mam zrobić? Mamy zaplanowany mecz księży z dziennikarzami, zamówione boisko LZS, orenzada kupiona (4 skrzynki!!!) poszliśmy juz w koszty, a Prezes Lato nie wydał zgody do dziś. Mecz w sobote!
 • Kibic TElewizyjny, 2012-03-26 22:28:25

  My się martwimy a o stadionie brak informacji...