PARTNER PORTALU
  • BGK

Stargard: Paweł Bakun będzie pełnił funkcję prezydenta miasta

  • PAP/JS    3 lutego 2017 - 18:39
Stargard: Paweł Bakun będzie pełnił funkcję prezydenta miasta
Biuro prasowe Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie poinformowało, że premier Beata Szydło zatwierdziła kandydaturę Pawła Bakuna na stanowisko prezydenta Stargardu do czasu przeprowadzania wyborów przedterminowych. szczecin.uw.gov.pl

Dyrektor szpitala Paweł Bakun będzie pełnił funkcję prezydenta Stargardu (Zachodniopomorskie) do czasu wyłonienia w przedterminowych wyborach nowego prezydenta – poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki.
Wybory są konieczne po śmierci Sławomira Pajora - poprzedniego włodarza miasta.

Biuro prasowe Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie poinformowało, że premier Beata Szydło zatwierdziła kandydaturę Pawła Bakuna na stanowisko prezydenta Stargardu Biuro prasowe Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie poinformowało, że premier Beata Szydło zatwierdziła kandydaturę Pawła Bakuna na stanowisko prezydenta Stargardu

Paweł Bakun od lipca 2016 r. jest dyrektorem Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie i - jak wskazywał w rekomendacji wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski - jego obowiązki zawodowe nie są sprzeczne z wykonywaniem obowiązków prezydenta.

Prezes Rady Ministrów w drodze rozporządzenia zarządzi termin nowych, przedterminowych wyborów samorządowych w Stargardzie.

18 stycznia br. zmarł nagle w swoim domu Sławomir Pajor, który był prezydentem Stargardu od 2002 r. Miał 58 lat.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • Piter, 2017-02-05 13:30:06

    Dziwne to mianowanie na komisarza Stargardu pana Bakuna członka PiS mimo tego, że dotychczas rządził bezpartyjny prezydent. Ewidentne partyjniactwo, a gdzie interes miasta i mieszkańców. Zwietrzono jednak łup, to trzeba się na niego rzucić.
  • Stargard, 2017-02-04 19:24:07

    Niewielkie uzupełnienie - związany z rzekomym Prawem i rzekomą Sprawiedliwością.