PARTNER PORTALU
  • BGK

Starostwo rozdaje biało - czerwone flagi

  • chelmonline.pl    22 kwietnia 2013 - 10:43
Starostwo rozdaje biało - czerwone flagi

Kilkaset flag biało-czerwonych trafi w najbliższych dniach do mieszkańców powiatu chełmskiego.
- Będziemy je rozdawać w naszym punkcie informacyjnym już od poniedziałku, 22 kwietnia - mówi Paweł Ciechan starosta chełmski.

- Flagi rozdawać będziemy za darmo, jedyny warunek to okazanie dowodu tożsamości z meldunkiem na terenie powiatu chełmskiego - dodaje.

Akcja rozdawania flag narodowych mieszkańcom powiatu, to realizacja pomysłu powiatowych radnych, którzy chcą w ten sposób zachęcić mieszkańców do manifestowania patriotyzmu z okazji Święta Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

- Radni argumentowali, że przed laty większość domów w majowe święta była przystrojona flagami narodowymi - mówi Starosta Ciechan.

- Teraz domy z białą-czerwoną 3 Maja to rzadki widok. Rozdając flagi chcemy zachęcić naszych mieszkańców do włączenia się indywidualnie w obchody świąt narodowych - tłumaczy.

Żeby móc bezpłatnie odebrać flagę, wystarczy od poniedziałku 22 kwietnia wziąć ze sobą dowód osobisty i przyjść do siedziby Starostwa Powiatowego w Chełmie, przy pl. Niepodległości 1, punkt informacyjny na I piętrze. Flagi będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: