PARTNER PORTALU
  • BGK

Stołeczny tramwaj wodny czeka na turystów

  • GK/ztm.waw.pl    10 czerwca 2012 - 12:29
Stołeczny tramwaj wodny czeka na turystów

Rejs tramwajem wodnym pływającym pod banderą Warszawskich Linii Turystycznych, dostarczy ciekawych wrażeń wszystkim turystom i kibicom odwiedzającym stolicę podczas Euro 2012.
Rejs trwa 1,5 godziny, a z pokładu statku można zobaczyć chociażby panoramę Starego Miasta, nowoczesną bryłę Centrum Nauki Kopernik, unikatową „Grubą Kaśkę”, czy Stadion Narodowy.

Tramwaj wodny „Wars” w czerwcu pływa w weekendy i dni świąteczne, a od 1 lipca do 31 sierpnia – codziennie. W weekendy i dni świąteczne cztery razy dziennie, zaś w dni powszednie – trzy. Bilety są dostępne na statku tuż przed rejsem lub w przedsprzedaży w biurze Żeglugi Stołecznej na ul. Świętokrzyskiej 36, lokal 1, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-15.00. „Wars” wyrusza z przystani Podzamcze.

Od początku sezonu z oferty Warszawskich Linii Turystycznych skorzystało już ponad 25 tysięcy osób. Ponad 21 tysięcy przepłynęło promami kursującymi pomiędzy brzegami Wisły, ponad 3,5 tys. osób popłynęło tramwajem wodnym a prawie 800 wybrało się w rejs nad Zalew Zegrzyński.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.