PARTNER PORTALU
 • BGK

Straż miejska wyzywa mężczyznę od nierobów

 • AT    5 czerwca 2013 - 10:23
Straż miejska wyzywa mężczyznę od nierobów

- Ludzie biedni muszą zapie... na takich nierobów - takich słów użyła Strażniczka Miejska podczas wręczania mandatu mężczyźnie, który handlował watą cukrową bez zezwolenia.
Zdarzenie miało miejsce podczas miejskiego festynu z okazji Dnia Dziecka w Gdyni. Strażniczka ponadto odgrażała się, że nie zostawi tak tej sytuacji.

- Ja tego tak nie zostawię. Bo nie po to inni płacą tyle tysięcy, żeby móc stać. Wie pan co? Robi pan z tego kpinę. W sądzie uda pan biednego, bezrobotnego człowieka, a ludzie biedni muszą zapie... na takich nierobów - krzyczała strażniczka. 

 Zobacz też: O mało nie oberwał za filmowanie fotoradaru

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • ogrodnik1234, 2013-06-09 20:07:05

  każdą straż miejską należy w trybie natychmiastowym rozwiązać gdyż do straży przyjmują ludzi którzy nagminnie łamią prawo choć powinni być wzorem do naśladowania. Takiej hołoty nigdzie indziej spotkać n ie można, ale strażnicy to prywtna policja wójtów, burmistrzów i prezydentów - dlatego są....  rozwiń
 • TLu, 2013-06-06 17:15:43

  Pora zamienić służbowy motorek na kuchnię szanowna Pani strażnik. Taka agresja powinna zostać nagrodzona wylaniem z pracy, na którą pracują właśnie podatnicy, na tych nierobów ze straży miejskiej.
 • pllo, 2013-06-06 13:58:04

  Strażniczki ma szczególne predyspozycje do ....... powinna stodoły, anjlepiej na pustkowiu. Jak można z kogoś takiego funkcjonariuszem zrobić. Do magla, pyskówki urządzać. Uważam, że każdy obywatel , bez ponoszenia żadnych dodatkowych konsekwencji powinien mieć prawo zniżać się do zaproponowanego p...rzez funkcjonriusza poziomu. W tym konkretnym przypadku powinien funkcjonriuszkę obrzucić stekiem wyzwisk i nie powinno to mieć żadnych konsekwencji w rozpatrywaniu jego sprawy. Osąd kto w jakim stopniu i na koga zap........ nie powinien roztrzygać strażnik miejski na targowisku. Jak jest każdy wie.  rozwiń