PARTNER PORTALU
  • BGK

Strażnicy z Torunia w historycznych strojach

  • AT    17 września 2012 - 19:43
Strażnicy z Torunia w historycznych strojach

Trzyosobowy patrol toruńskich strażników miejskich w stylizowanych strojach historycznych odwiedził Trójmiasto oraz Olsztyn, by zachęcić turystów do przyjazdu do Torunia. Halabardnicy promowali akcję "Toruń za pół ceny", która odbędzie się w weekend 21 – 23 września 2012 roku.
W rolę średniowiecznych strażników wcielili się aktorzy teatru "Baj Pomorski": Jacek Pietruski, Krzysztof Grzęda i Jacek Pysiak. W niedzielę, 16 września, wyruszyli z akcją promocyjną do Trójmiasta i Olsztyna.

Tam witali przechodniów słowami: „Czy to w Gdyni, czy w Nairobi, straż toruńska obchód robi”. Zachęcali ich do przyjazdu do Torunia, gdzie w najbliższy weekend będzie można skorzystać z atrakcji naszego miasta za połowę zwykłej ceny.

To nie jedyna akcja zachęcająca turystów do odwiedzenia grodu Kopernika. 13 września na ulicach Trójmiasta, Olsztyna, Poznania, Łodzi i Bydgoszczy pojawiła się mobilna reklama promująca atrakcyjną toruńską propozycję na najbliższy weekend. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.