PARTNER PORTALU
  • BGK

Święto w remizie

  • KB    7 maja 2010 - 15:40

W niedzielę 9 maja w Gołuchowie będą świętować wielkopolscy strażacy.
Obchody Wielkopolskiego Dnia Strażaka rozpoczną się 9 maja w kompleksie pałacowo-parkowym w Gołuchowie w powiecie pleszewskim. Podczas uroczystości z udziałem Marka Woźniaka, marszałka województwa wielkopolskiego nastąpi uroczyste przekazanie samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP, zakupionych ze środków wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

W trakcie uroczystości Marszałek Marek Woźniak wręczy Odznaki Honorowe „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” Wiesławowi Golańskiemu oraz Jerzemu  Solarczykowi, przyznane przez kapitułę odznaki za działalność na rzecz rozwoju Związku OSP RP oraz bezpieczeństwa pożarowego na terenie województwa wielkopolskiego.

Samochody ratowniczo - gaśnicze będą przekazywane strażakom w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego na obszarze województwa wielkopolskiego poprzez zakup samochodów dla OPS w ramach KSRG-etap I”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach WRPO 2007-2013.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • drorinery, 2011-02-21 13:36:12

    hi, new to the site, thanks.