Tam miejski rower wypożyczysz za darmo

Od początku wakacji można całkowicie bezpłatnie wypożyczyć rowery miejskie, górskie, młodzieżowe i dziecięce oraz foteliki, kaski, a nawet przyczepki dla najmłodszych. Gdzie? W powiecie legionowskim.
Tam miejski rower wypożyczysz za darmo

Jak informuje starostwo,  w Arenie Legionowo czeka na mieszkańców i turystów 65 rowerów. By je wypożyczyć, wystarczy  zalogować się na stronie www.aktywnelegionowo.pl

Po wcześniejszej rezerwacji, rowery będzie można odebrać lub oddać nie tylko w Legionowie, ale również na Dzikiej Plaży w Nieporęcie przy ul. Zegrzyńskiej 10, w Wieliszewie przy ul. Modlińskiej 65 (hala sportowa) oraz w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 1B (starostwo powiatowe). Znajdujące się tam punkty obsługi rowerzysty czynne są w weekendy w godzinach 9:00 – 20:00.

Wypożyczalnia w Arenie Legionowo czynna jest dodatkowo w dni powszednie w godzinach 10:00 – 18:00. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dwóch dokumentów tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) i pozostawienie w depozycie jednego z nich na czas wypożyczenia roweru/ów. Jedna osoba może wypożyczyć maksymalnie 4 rowery.

Tych, którzy nie znają okolicznych szlaków rowerowych, starostwo zaprasza do wydziału promocji i rozwoju społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie, V piętro, pok. 504 i 505, po mapę powiatu legionowskiego z naniesionymi trasami i godnymi uwagi miejscami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE