PARTNER PORTALU
  • BGK

Toruń kusi ofertami za pół ceny

  • AW/PAP    25 września 2015 - 08:54
Toruń kusi ofertami za pół ceny
Za połowę ceny w weekend można skorzystać z różnych atrakcji

Prawie 150 sklepów, kawiarni, restauracji, hoteli i placówek kulturalnych weźmie udział w akcji "Toruń za pół ceny", która będzie prowadzona od piątku do niedzieli. Mieszkańcy miasta i turyści będą mogli skorzystać z 50-procentowych zniżek na wybrane pozycje oferty.
Firmy i instytucje zaproszone do udziału w akcji wcześniej określają, które produkty, usługi czy inne pozycje oferty będą objęte promocją. Rabat 50 proc. nie musi dotyczyć całego asortymentu, a tylko wybranych propozycji.

Wśród partnerów akcji "Toruń za pół ceny" można znaleźć firmy i instytucje, biorące udział w akcji w poprzednich latach, ale też zupełnie nowych uczestników.

Zniżki nie przeoczysz

Wszystkie miejsca, gdzie stosowane są zniżki, są oznaczone specjalnymi plakatami, a ich pełen wykaz można znaleźć na stronie internetowej akcji. Tradycyjnie w rabatowy weekend, na Rynku Staromiejskim zorganizowany jest punkt informacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się o ofercie uczestników akcji.

Za połowę ceny w weekend można skorzystać z różnych atrakcji, a więc zwiedzić muzea i galerie, pójść na koncert symfoniczny, wybrać się na pokaz do planetarium, obejrzeć spektakl w teatrze lalkowym czy pospacerować po mieście z przewodnikiem. Zniżkowe oferty przygotowały również m.in. kluby muzyczne, gabinety kosmetyczne, siłownie.

Akcja była wcześniej promowana nie tylko w Toruniu, ale także w Bydgoszczy, Trójmieście, Olsztynie i Warszawie.

Co roku organizowane są dwie edycje akcji "Toruń za pół ceny" - wiosenna pod koniec kwietnia i jesienna pod koniec września. Ich celem jest zachęcenie do przyjazdu i odwiedzenia Torunia przez osoby poza Torunia również poza ścisłym sezonem turystycznym, ale zmobilizowania mieszkańców miasta do wyjścia z domów i atrakcyjnego spędzenia czasu.

Podobne akcje organizują także inne miasta. W ramach akcji "Zagłębie za pół ceny" można było skorzystać z tańszych usług np. w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Będzinie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.