PARTNER PORTALU
  • BGK

Toruńska giełda zostawia ślad w gospodarce

  • GK    15 stycznia 2013 - 12:00
Toruńska giełda zostawia ślad w gospodarce

Toruńska Giełda przy ulicy Towarowej stała się uczestnikiem programu Polski Ślad i w związku z tym jest przedsiębiorstwem, które pozytywnie oddziałuje na polską gospodarkę.
Polski Ślad zawarł umowę z Toruńską Giełdą przy Towarowej, na mocy której giełda stała się uczestnikiem programu Polskiego Śladu i ma pełne prawa korzystać ze wszelkich narzędzi i dóbr wytworzonych na użytek promocji firm Polskiego Śladu.

Polski Ślad to inicjatywa, która w sposób niepolityczny, społeczny i obywatelski ma na celu zwiększenie siły ekonomicznej polskiej przedsiębiorczości oraz zamożności i dobrobytu polskich obywateli. Polski Ślad w prosty i intuicyjny sposób łączy konsumentów i polskie firmy tworząc społeczność wzmacniającą swój ekonomiczny potencjał.

Nadrzędnymi celami działalności giełdy jest kompleksowe organizowanie rynku hurtowego obrotu artykułami rolno-spożywczymi, artykułami przemysłowymi i wszelkimi artykułami służącymi do produkcji rolnej zgodnego z wymaganiami Unii Europejskiej oraz stwarzanie naszym kontrahentom optymalnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej i osiągania maksymalnych zysków w tym zakresie.

Toruńska Giełda Towarowa to 4,3 ha ze 130 pawilonami o łącznej powierzchni handlowej ponad 0,92 ha. Obecnie na Toruńskiej Giełdzie przy Towarowej funkcjonuje ponad stu dzierżawców i najemców, a dodatkowo na wydzielonej części placu prowadzony jest handel świeżymi owocami i warzywami bezpośrednio z samochodów przez okolicznych producentów rolnych.

Sprzedaż odbywa się przez sześć dni w tygodniu. Asortyment towarów oferowanych na TGT jest bardzo różnorodny. Można tu kupić nie tylko owoce, warzywa i artykuły spożywcze, ale także artykuły przemysłowe, nabiał, mięso, wędliny, pieczywo, mrożonki, ryby, opakowania oraz produkty chemii gospodarczej i AGD.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.