PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrudnienia na kolei, na odcinku Tczew-Gdańsk

  • PAP    1 marca 2010 - 09:49

W związku z podmyciem toru pomiędzy Tczewem a Pszczółkami w poniedziałek ulegnie zmianie organizacja ruchu kolejowego na tym odcinku, poinformował w niedzielę wieczorem rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe SA Krzysztof Łańcucki.
Z Tczewa w kierunku Gdańska zostaną odwołane pociągi o godz. 5.34, 5.54, 6.01, 6.48, 7.39. W pozostałych pociągach regionalnych wyjeżdżających w kierunku Gdańska składy zostaną wzmocnione o dodatkowe zespoły trakcyjne.

Pociągi SKM bedą kursowały na odcinku Pszczółki- Gdańsk- Pszczółki. Pociągi z Pszczółek do Gdańska będą odjeżdżały zgodnie z rozkładem jazdy. Na odcinku Tczew - Pszczółki dodatkowo wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa w celu dowiezienia podróżnych z Tczewa do Pszczółek na planowe pociągi do Gdańska.

Z Gdyni w kierunku Tczewa o godz. 6.08 odjadą połączone pociągi do Elbląga i Smętowa, które będą rozłączane na stacji Tczew. Pociągi dalekobieżne mogą być opóźnione około 20-30 minut. Nie przewiduje się odwoływania pociągów dalekobieżnych. Naprawa toru powinna zakończyć się 1 marca do godz. 15.00. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.