PARTNER PORTALU
  • BGK

Uwaga na utrudnienia na moście w Płocku

  • PAP    5 marca 2013 - 16:50

W związku z pracami remontowymi na Moście Solidarności w Płocku od środy do niedzieli będą występowały tam utrudnienia w ruchu pojazdów - poinformował we wtorek płocki Miejski Zarząd Dróg.
Najpoważniejsze utrudnienia na płockim moście przez Wisłę, przez który biegną drogi krajowe: nr 60 Kutno-Ciechanów i nr 62 Włocławek-Warszawa, kierowcy napotkają 6 marca. Utrudnienia będą występowały wtedy na obu jezdniach przeprawy.

Miejski Zarząd Dróg w Płocku wyjaśnił, że prace remontowe na tamtejszym Moście Solidarności będą polegały m.in. na wymianie uszkodzonych elementów tzw. dylatacji, czyli szczelin w nawierzchni jezdni, przeciwdziałających nadmiernym drganiom przeprawy podczas jej eksploatacji. Od 7 do 10 marca na moście prowadzone będą prace konserwatorskie elementów tzw. dylatacji.

Służby drogowe apelują do kierowców, którzy od 6 do 10 marca planują przejazd przez płocki Most Solidarności o zachowanie szczególnej ostrożności, ograniczenie prędkości i stosowanie się do oznakowań o czasowej organizacji ruchu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.