PARTNER PORTALU
  • BGK

Uwaga na utrudnienia w metrze

  • AW    5 grudnia 2011 - 16:12

Przez dwa dni (10 i 11 grudnia), z powodu modernizacji urządzeń sterowania na stacji Politechnika, pociągi podziemnej kolejki w stolicy będą jeździły tylko na odcinkach Kabaty – Wilanowska i Ratusz Arsenał – Młociny, a sześć stacji metra zostanie zamkniętych.
Zarząd Transportu Miejskiego przygotował akcję informacyjną dla pasażerów. W taborze i na wszystkich stacjach metra - od 6 do 11 grudnia będą eksponowane plakaty z informacjami o utrudnieniach, a od 7 do 11 grudnia na peronach będą emitowane specjalne komunikaty głosowe. Do dyspozycji pasażerów, w sobotę, w godz. 7.00-17.00 oraz w niedzielę, w godz. 8.00-18.00, będą również informatorzy ZTM, w rejonie stacji Ratusz-Arsenał, Centrum, Politechnika i Wilanowska.
 
Żeby zminimalizować utrudnienia, ZTM uruchomi zastępczą linię autobusową Z-1 i tramwajową 75, zmieni trasę linii 14 oraz uruchomi dodatkowe przystanki dla linii 520.

Ruch pociągów pomiędzy stacjami Wilanowska i Ratusz Arsenał zostanie wyłączony od 10 grudnia, od początku kursowania linii dziennych do 11 grudnia,  do końca kursowania linii dziennych. Pociągi będą jeździły według zmienionego rozkładu jazdy (z zachowaniem kursów nocnych z 10 na 11 grudnia) na odcinkach Kabaty - Wilanowska oraz Ratusz Arsenał - Młociny. Nie będą funkcjonowały stacje metra: Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie, Politechnika, Centrum i Świętokrzyska. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.