PARTNER PORTALU
  • BGK

W lato boiska są otwarte

  • KB    29 czerwca 2010 - 20:30
W lato boiska są otwarte

Śląski Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski" w Chorzowie organizuje letnie zajęcia sportowe dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży do lat 16.
Celem tej organizowanej już po raz piąty imprezy jest pomoc dzieciom z województwa śląskiego, przebywającym podczas wakacji w domach, w czynnym spędzaniu czasu wolnego.

Zajęcia sportowe będą odbywały się od 1 lipca do 31 sierpnia 2010, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

Do dyspozycji młodych sportowców są boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, małe boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, korty tenisowe i boisko trawiaste.

Zajęcia sportowe będą prowadzili instruktorzy i trenerzy sportowi, a ich uczestnicy będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NW. Dla uczestników przygotowano też darmowe napoje chłodzące, słodkie poczęstunki oraz drobne upominki od sponsorów akcji.

Nad zabawą w ramach „Sportowych Wakacji na Stadionie Śląskim 2010" patronat honorowy objął marszałek województwa śląskiego, śląski kurator oświaty oraz prezydenci Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich.

Każdy z uczestników musi posiadać zgodę rodzica lub prawnego opiekuna. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejsze zgłaszanie się. Formularze będą do pobrania na stronie www.stadionslaski.pl

W czasie ubiegłych wakacji z oferty skorzystało 3585 młodych sportowców, w tym 17 grup zorganizowanych. Akcja objęła uczestników z 38 miast i wsi województwa śląskiego. Goszczono nawet grupę z miejscowości Heemskek w Holandii.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.