PARTNER PORTALU
  • BGK

W Mysłowicach powstanie McDonald's

  • Ewelina Ładziak, m-ce24.pl    15 września 2010 - 12:40

Na terenie należącym do Holdimexu pomiędzy ulicami Katowicką i Obrzeżną Północną obok OBI powstanie restauracja sieciowa McDonald's.
Sieciówka na początku miała zostać usytuowana tuż przy skrzyżowaniu, jednak lokalizacja ta kolidowała z planami budowy Centrum Handlowego. Po przeprowadzeniu badań zdecydowano, że restauracja powstanie nieco głębiej.

- Inwestor przeprowadził tak zwane „próby balonowe”. W powietrze wypuszczano balon reklamowy i sprawdzano z którego miejsca jest najlepiej widoczny. Na tej podstawie ustalono dokładną lokalizację, a umowa jest już w przededniu podpisania - informuje Wojciech Stalmach, naczelnik Wydziału Planowania i Rozwoju Miasta.

McDonald's będzie tylko jednym z obiektów, który powstanie przy skrzyżowaniu Katowickiej i Obrzeżnej Północnej. Holdimex cały czas czeka na wydanie pozwolenia na budowę Centrum Handlowego. Niedawno rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Mysłowicach informował, że OBI nie powstanie bez budowy drogi łączącej Katowicką i Obrzeżną Północną. Być może jednak, nie była to decyzja ostateczna.

- Cały czas trwają rozmowy w sprawie OBI i wydania zgody na budowę. Jeśli wszystko pójdzie według planów ,to budowy OBI i Mc Donald's zostaną ukończone równolegle - mówi naczelnik Wojciech Stalmach.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Angy, 2011-06-01 10:57:31

    Dzwoniłam do Warszawy do McDonalds Polska pytać o pracę w restauracji w mysłowicach i babeczka mi powiedziała że nic nie wie o tym że ma być McDonalds w Mysłowicach, wiec musze wszystkich rozczarować...