PARTNER PORTALU
  • BGK

W Nowym Sączu WOŚP w kulturalnej odsłonie

  • bad    11 stycznia 2015 - 13:53

Jak co roku Nowy Sącz przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizując w siedzibie nowosądeckiego sztabu - Miejskim Ośrodku Kultury - finał tego wydarzenia.
Tym razem wszystkie imprezy towarzyszące zbiórce pieniędzy, przeznaczonej dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów, będą miały nieco inny charakter niż w latach poprzednich. Finał odbędzie się w formie tetralno-kabaretowej z domieszką prezentacji  na dużym ekranie kilku koncertów muzycznych.

Czytaj też: Wielka Orkiestra gra po raz dwudziesty trzeci

Wszystkie imprezy w ramach XXIII Nowosądeckiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywają się w salach: widowiskowej i kameralnej, Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności, a pokaz na sztucznych ogni - Światełko do Nieba - organizatorzy zapraszają na teren Starej Sandecji.

Czytaj też: WOŚP gra dla szpitali w Radomiu

Sądeckiemu Finałowi towarzyszy również IV Zimowy Rajd Sądecki 4 X 4 pod hasłem "Jedziemy z sercem dla serca". Szczegółowe informacje na plakatach.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.