PARTNER PORTALU
 • BGK

Warszawa dopłaciła do koncertu Madonny

 • Przegląd prasy/Życie Warszawy Rzeczpospolita    4 sierpnia 2012 - 07:32
Warszawa dopłaciła do koncertu Madonny

Dowiezienie i odwiezienie miłośników Madonny na Stadion Narodowy opłacił ratusz.
Za dodatkowe autobusy, tramwaje i pociągi metra żadnych kosztów nie poniosło ani Narodowe Centrum Sportu – operator stadionu, ani prywatna firma, która ten koncert organizowała – pisze „Życie Warszawy Rzeczpospolita”.

Zarząd Transportu Miejskiego podstawił dodatkowe tramwaje linii 77, które przewiozły fanów piosenkarki na stadion, a po koncercie – specjalne autobusy, które rozwiozły ich do domów.

Radni Pragi-Południe pracują nad uchwałą, w której planują wezwać władze miasta, by przekonały NCS, by w ramach odszkodowania przeznaczyły złotówkę od każdego biletu na rzecz dzielnicy – pisze „Życie Warszawy Rzeczpospolita”.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (5)

 • Michał, 2012-08-06 13:44:59

  przecież H.G-W nie pytała mieszkańców czy w ogóle chcą aby zaproszono to skaczące do podkładu z playbacku "truchło", którego w USA prawie nikt już nie słucha i które plącze się po "dzikich krajach" i pokazuje stare i bardzo wątpliwe wdzięki łatwo zarabiając kasę na głupolach, nie... widzę powodu, żebyśmy do tych właśnie głupoli mieli dokładać, niech H.G-W dopłaca im z własnej kieszeni skoro taka dobra dla prywatnej firmy, która ja zaprosiła, my do tej firmy nie dołożymy, niby z jakiej racji, wolimy te pieniądze dołożyć np. pierwszakom na wyprawkę do szkoły itp. Popieram inicjatywę Radnych z Pragi - Pd.  rozwiń
 • warszawianka, 2012-08-06 12:30:52

  Bilety pasażerów nie pokrywają kosztów przewozu w 100% ,a jedynie w 30%, resztę dokłada budżet miasta, więc jednak nie jest to "jednostronne pisarskie zagadnienie", a słuszne zauważenie problemu.
 • warszawianka, 2012-08-06 12:21:08

  Bilety pasażerów nie pokrywają kosztów przewozu w 100% ,a jedynie w 30%, resztę dokłada budżet miasta, więc jednak nie jest to "jednostronne pisarskie zagadnienie", a słuszne zauważenie problemu.NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: