PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa zaprasza samorządowców na piknik

  • KB    21 kwietnia 2010 - 10:42
Warszawa zaprasza samorządowców na piknik

Z okazji 20 rocznicy odrodzenia samorządu terytorialnego w Polsce Warszawa zachęca samorządowców wszystkich szczebli do udziału w Wielkim pikniku samorządowym.
Dom Spotkań z Historią, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej zapraszają przedstawicieli samorządu terytorialnego wszystkich szczebli do promocji swojej gminy i udziału w Wielkim pikniku samorządowym.

- W tym roku mija 20 lat od odrodzenia samorządu terytorialnego w Polsce i pierwszych wolnych wyborów do samorządnych gmin. Chcielibyśmy by święto samorządu obchodzone było hucznie i radośnie. Dlatego, wszystkich przedstawicieli samorządu terytorialnego zapraszamy do udziału w  Pikniku Samorządowym, który odbędzie się 4 czerwca 2010 w godz. 16.30 – 20.00 na Krakowskim Przedmieściu - zapraszają organizatorzy imprezy.

Piknik odbędzie się w ramach Obywatelskiego Święta Wolności i akcji Wyłącz System vol. 2. Jak twierdzą organizatorzy, to znakomita okazja nie tylko do wspólnego uczczenia 20-lecia samorządności, ale także do promocji gminy: jej największych zalet i atrakcji:  turystycznych, kulturalnych, biznesowych, sportowych i kulinarnych.

Inicjatorzy imprezy mają nadzieję, że 4 czerwca w Warszawie odbedzie się najweselsze i najlepsze w Europie miejsce do prezentacji sukcesów i atrakcji poszczególnych gmin.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 maja.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.