PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawiacy do kajaków

  • AW/um.warszawa.pl    19 czerwca 2012 - 19:37

W każdą sobotę i niedzielę do końca sierpnia pełnoletni mieszkańcy stolicy mogą wziąć udział w bezpłatnych spływach szkoleniowych, które poprowadzą instruktorzy z Fundacji Promocji Rekreacji "KiM" w ramach projektu. Projekt współfinansuje stołeczny ratusz.
Uczestnicy jednodniowych spływów spotykają się w soboty i niedziele o godz. 9.00 przy ul. Zaruskiego (Port Czerniakowski), pod estakadą Trasy Łazienkowskiej. Po krótkim szkoleniu na wodach Portu Czerniakowskiego wioślarze wypłyną na Wisłę. Rozpocznie się zwiedzanie z przewodnikiem warszawskiego odcinka rzeki.

Na wysokości Bielan przewidziany jest krótki odpoczynek na jednej z wiślanych łach. Następnie, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i przepłynąć śluzą im. inż Tillingera do Kanału Żerańskiego.

Spływy kończą się około godz. 15 przy bazie KS Spójnia. By wziąć udział w spływie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://www.fundacjakim.pl/index.php?pid=294.

Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy, ale nie dostaną się na wybrane spływy, będą mogły ponownie wypełniać formularze. Dzięki miejskiemu dofinansowaniu udział w spływach jest bezpłatny. Organizatorzy zwracają uwagę, że nabór rozpoczyna się na 2-3 tygodnie przed planowaną datą wybranego spływu.

Planowane terminy spływów:

    - 1, 7-8, 14-15, 21-22, 28-29 lipca;
    - 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 sierpnia,
    - 1-2, 8-9 września.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.