PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawska Masa Krytyczna 30 grudnia. Zobacz trasę w Śródmieściu

  • aw    29 grudnia 2016 - 15:19
Warszawska Masa Krytyczna 30 grudnia. Zobacz trasę w Śródmieściu
Rowerzyści znów razem przejada ulicami Warszawy. (fot.wikimedia.org/Tadeusz Rudzki)

• W piątek (30 grudnia) ulicami Śródmieścia w stolicy przejedzie peleton rowerzystów. • Na trasie Warszawskiej Masy Krytycznej możliwe są wstrzymania ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej.
Jak informuje stołeczny magistrat, rowerzyści wyruszą o godz. 18.00 z pl. Zamkowego. W godz. 18.00 – 22.00 przejadą następującymi ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie, Bagatela, pl. Unii Lubelskiej, T. Boya-Żeleńskiego, L. Waryńskiego, Rondo Jazdy Polskiej, L. Waryńskiego, Nowowiejska, pl. Zbawiciela, Marszałkowska, pl. Konstytucji, Marszałkowska, Rondo R. Dmowskiego, Marszałkowska, Świętokrzyska, Rondo ONZ, al. Jana Pawła II, al. „Solidarności”, pl. Bankowy, gen. W. Andersa, Muranowska, Bonifraterska, pl. Krasińskich, Miodowa, pl. Zamkowy.

Trasa przejazdu liczy 12,4 km.

- W grudniu pojedziemy dla radości jeżdżenia. Pojedziemy "na lekko", bez haseł i zadęcia, mimo, iż nie wszystko dzieje się po naszej myśli: zielona strzałka dyskryminująca rowerzystę nie brzmi dobrze, podobnie jak jakość zimowego utrzymania dróg rowerowych i brak jasnej wizji co dalej z trasami, które już miały powstać - informują organizatorzy przejazdu.

Ale jak dodają, przejazd grudniowy będzie typowo rekreacyjny. Organizatorzy zachęcają do udziału cale rodziny, mile widziane swiąteczno-nowroczne gadżety

Na trasie przejazdu mogą występować chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów. Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych imprezami masowymi można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (1)