PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawskie odkryte baseny bądą czynne dłużej

  • bad    30 sierpnia 2016 - 15:36
Warszawskie odkryte baseny bądą czynne dłużej
Sezon na pływalniach Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Parku Kultury w Powsinie został wydłużony. Fot. Moczydło

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprzyjają korzystaniu z odkrytych basenów. Dlatego będą one czynne dłużej. Ośrodek „Moczydło” i basen w Parku Kultury w Powsinie, będą czynne do 4 września, a pływalnia „Inflancka” w pogodne i ciepłe weekendy aż do końca września.
Przed nami kolejne ciepłe dni. Dlatego sezon na pływalniach Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Parku Kultury w Powsinie został wydłużony.

Czytaj też: Warszawa pokaże ogrodowe trendy

Z kompleksu odkrytych pływalni „Moczydło” (ul. Górczewska 69/73) oraz basenu Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1) będzie można korzystać do niedzieli, 4 września. Pływalnie są czynne codziennie, odpowiednio w godz. 9.00-19.00 i 10.00-18.00. Przypominamy, że w Powsinie nie działa brodzik dla dzieci.

Dodatkowo baseny letnie Ośrodka „Inflancka” będą funkcjonowały w każdy słoneczny, weekend aż do końca września. Odkryta pływalnia będzie działać w godz. 9.30-19.00. Te same godziny otwarcia będą obowiązywać także w dniach 1 i 2 września.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.