PARTNER PORTALU
  • BGK

Wawrzyn dla bursztynu

  • JL    5 października 2010 - 09:45

Muzeum Bursztynu, oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, za innowacyjną działalność otrzymało Wawrzyn Polskiej Turystyki.
Konkurs odbywał się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dyrektor Muzeum Adam Koperkiewicz za działalność na rzecz rozwoju polskiej turystyki otrzymał nominację na członka Polskiej Akademii Innowacji Turystyki.

Velem konkursu jest wyróżnianie i popularyzowanie innowacji oraz wyjątkowych dokonań społecznych i gospodarczych w dziedzinie turystyki, przyczyniających się do kształtowania oraz umacniania korzystnego wizerunku Polski w Europie i na świecie w szczególny sposób wpływających na kształtowanie społecznych i rynkowych relacji opartych na wzajemnych korzyściach kulturowych, prawnych i ekonomiczno-finansowych.

Konkurs skierowany jest do wszystkich oferujących usługi turystyczne, hotelarskie, gastronomiczne, komunikacyjne i usługi towarzyszące oraz działających w obszarze szeroko rozumianej sfery turystyki (przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i samorządów oraz osób fizycznych).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.