Wedle pomysłu prezydenta zmienili siedzibę

  • wer/www.nowysacz.pl
  • 02-10-2011
  • drukuj
Prezydent Ryszard Nowak oraz wiceprezydent Bożena Jawor uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowej siedziby sądeckiego centrum informacji turystycznej. Pomysłodawcą zmiany jego lokalizacji był prezydent.
Wedle pomysłu prezydenta zmienili siedzibę

- Nie ukrywam, że z wielką przyjemnością po raz pierwszy goszczę w nowej siedzibie Centrum Informacji Turystycznej. Jak widać pomysł był dobry, lokalizacja doskonała, świetny dostęp i oczywiście zupełnie inne warunki pracy jak i obsługi potencjalnych klientów. Jest to znakomity lokal i mam nadzieję, że będzie on spełniał wszelkie oczekiwania zainteresowanych - podkreślał prezydent Ryszard Nowak (zabierz głos/oceń prezydenta)

Podkreślił także, że centrum informacji turystycznej ma promować nie tylko Nowy Sącz, ale całą Małopolskę.

- Dzięki władzom miasta i przeniesieniu nas do nowego lokalu, staliśmy się wizytówką Nowego Sącza. Dogodne i prestiżowe miejsce, nowa aranżacja pomieszczenia na pewno wpłyną na zwiększenie liczby turystów korzystających z usług biura oraz przyczynią się do lepszego promowania naszego regionu – podkreślała Małgorzata Pawłowska-Florian, kierownik Centrum Informacji Turystycznej.

Centrum Informacji Turystycznej posiada niezbędne wieloletnie doświadczenie w zakresie informacji turystycznej, promuje miejsca warte odwiedzenia w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie.

Zarówno turyści jak i mieszkańcy Sądecczyzny korzystający z CIT mają dostęp do informacji o atrakcjach turystycznych miasta i regionu, mogą na bieżąco śledzić kalendarz imprez, informacje o wystawach, plan wycieczek, repertuar sądeckich kin i zapowiedzi wydarzeń sportowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE