PARTNER PORTALU
  • BGK

Weekend w Zakopanem za pół ceny

  • Przegląd prasy / Dziennik Polski    18 września 2011 - 14:34
 Weekend w Zakopanem za pół ceny

Władze Zakopanego chcą, by goście przyjeżdżali pod Giewont także poza sezonem. Dlatego postanowiły zachęcać przedsiębiorców do obniżenia cen o połowę w jeden z październikowych weekendów - informuje "Dziennik Polski".
"Celem tej akcji jest podziękowanie turystom za to, że tak licznie odwiedzili Zakopane podczas sezonu letniego" - mówi Łukasz Chmielowski, doradca burmistrza ds. marki Zakopane.

Na zaplanowanej na 15-16 października promocji, skorzystają też mieszkańcy, bo np. każdy chętny będzie mógł zjeść za pół ceny w restauracjach uczestniczących w akcji.

Aby pomysł wypalił potrzebne jest zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców. Zainteresowanie wyraziły już m.in. Polskie Tatry, Tatrzańska Izba Gospodarcza czy Muzeum Tatrzańskie. Trwają rozmowy z przedstawicielami Polskich Kolei Linowych oraz TPN. Włączyć mogą się także biznesmeni z sąsiednich miejscowości - pisze "Dziennik Polski". Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Czika, 2011-09-19 10:47:51

    tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak wziąć parasol przeciwsłoneczny lub przeciwdeszczowy i ruszać do zakopanego !!