PARTNER PORTALU
  • BGK

Weekendowe objazdy w stolicy

  • PAP    23 listopada 2012 - 18:40

Od nocy z piątku na sobotę do wczesnych godzin rannych w poniedziałek zamknięte będą ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście między ul. Królewską a Świętokrzyską. Autobusy komunikacji miejskiej będą kursować objazdami.
Odcinek Krakowskiego Przedmieścia i Nowego Światu ma zostać zamknięty dla ruchu w piątek o godz. 23. Ponowne otwarcie zaplanowano na poniedziałek, na godz. 4 rano. Jak powiedział w piątek Tomasz Kunert ze stołecznego biura koordynacji inwestycji i remontów, w tym czasie między ulicami Królewską i Świętokrzyską będzie remontowana nawierzchnia.

Jak poinformował stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego, na trasy objazdowe zostaną skierowane autobusy linii: 102, 105, 111, 116, 175, 180, 195, 222 i 503 oraz nocne N14 i N64.

Linie dzienne będą w większości kursowały przez Al. Jerozolimskie i ul. Kruczą, a obie linie nocne - Al. Jerozolimskie i ul. Marszałkowską. Ci, którzy w weekend będą chcieli dostać się komunikacją miejską na Uniwersytet Warszawski, powinni przygotować się na spacer - przystanek "Uniwersytet" nie będzie funkcjonował.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.