Wilson Kipketer odwiedzi Bydgoszcz

W najbliższy weekend (20-21. marca) Bydgoszcz odwiedzi Wilson Kipketer, rekordzista świata w biegu na 800 metrów i ambasador Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych.

Sportowiec spotka się z fanami oraz weźmie udział niedzielnych "Biegach do Mistrzostw" promujących przyszłotygodniowe zawody.

Legenda lekkoatletyki spędzi w Bydgoszczy dwa dni. W sobotę dwukrotnie spotka się z fanami w galerii Focus Mall. Przed meczem Delecty, w hali "Łuczniczka", weźmie udział w prezentacji z maskotką mistrzostw świata wiewiórem Crossby, a wieczorem spotka się z entuzjastami biegania w Kawiarni Artystycznej "Węgliszek".

W niedzielę Wilson Kipketer weźmie udział w cotygodniowych „Biegach do Mistrzostw”, które odbywają się na trasie przyszłych zawodów w Myślęcinku. Sportowiec spotka się też z dziennikarzami.

Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych odbędą się 28. marca na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. W jednodniowych zawodach weźmie udział około 700 uczestników z 63 krajów świata.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE