PARTNER PORTALU
  • BGK

Windsurfing na Stadionie Narodowym

  • em    1 kwietnia 2014 - 12:38
Windsurfing na Stadionie Narodowym

Pierwszego kwietnia, w samo południe, rusza sprzedaż biletów na Halowy Puchar Świata w Windsurfingu 2014. Najtańsze wejściówki będzie można kupić już za 40 zł. Zawody rozgrywane w ramach prestiżowego cyklu PWA World Tour, odbędą się na Stadionie Narodowym pomiędzy 5 a 7 września 2014 roku.
Pierwsza pula dostępnych biletów to dwudniowe karnety na Windsurfing na Narodowym. Cena za 48h sportowych wrażeń - 130 zł. Karnet to nie tylko gwarancja emocji, to też możliwość wyboru najlepszych miejsc, w najlepszych sektorach na trybunach Stadionu Narodowego.

Jednocześnie uruchamiono sprzedaż dwudniowych karnetów VIP. To wydatek rzędu 699 zł. W cenie, poza miejscami w lożach VIP, zapewniony jest pełny catering, atrakcyjne upominki oraz spotkania z zawodnikami.

Bilety możesz kupić tu: www.windsurfing2014.pl i www.stadionnarodowy.org.pl

Wejściówki będą również sprzedawane w wiosce windsurfingowej podczas 26 Targów Wiatr i Woda, które w dniach 3-6.04.2014 odbywają się na Stadionie Narodowym.

Liczba karnetów w obu kategoriach jest ograniczona. Po wyczerpaniu zapasów uruchomiona zostanie kolejna transza. Tym razem to bilety pojedyncze. Na pierwszy dzień - treningów i eliminacji, będą kosztować 50 zł. Drugiego dnia zawodów, w zależności od sektora, wejdziemy na trybuny płacąc od 50 do 100 zł. Wówczas na Stadionie Narodowym zostanie rozegranych pięć finałów w trzech różnych konkurencjach. Trzeci dzień, dzień rodzinny, jest zdecydowanie najtańszy. Bilety ulgowe kosztują od 20 do 35 zł. Cena normalnych waha się od 40 do 70 zł.

Pomiędzy 5 a 7 września na płycie Stadionu Narodowego wyrośnie gigantyczny basen. Długi na 90 i szeroki na 33m. Wypełnianie go trzema tysiącami metrów sześciennych wody potrwa ponad dwa dni - ok. 50 godzin. Po jednej ze stron zbiornika, na całej długości, zostanie ustawionych ponad 30 olbrzymich wiatraków. Każdy o mocy dobrej klasy Harleya Davidsona. Wytworzą sztuczny wiatr wiejący z prędkością bliską 70 km/h. W zawodach weźmie udział elita windsurferów na świecie. Swój udział zapowiada cała czołówka rankingu PWA.


Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.