PARTNER PORTALU
  • BGK

Władze miasta apelują o transmisję meczu

  • www.niebiescy.pl/ KB    19 sierpnia 2010 - 20:15

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik apeluje do stacji Canal+ o zmianę decyzji i transmisję meczu, który odbędzie się na stadionie Górnika Zabrze. Zdaniem pani prezydent stadion Górnika jest przystosowany do transmisji.
Jak donosi nieoficjalny serwis Ruchu Chorzów www.niebiescy.pl, prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, podobnie jak zabrzański zarząd, wystosowała do telewizji Canal+ list otwarty, w którym apeluje o cofnięcie decyzji, związanej z brakiem transmisji meczu Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów.

- Deklaruję swoją wszechstronną pomoc i proszę o ponowne przeanalizowanie swojej decyzji - pisze prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik. - Obiekt, mimo szeroko zakrojonych prac, na bieżąco jest remontowany, także z myślą o transmisjach telewizyjnych. Przed rozpoczęciem sezonu uzupełniono oświetlenie, które należy teraz do najlepszych w kraju. Przekonaliście się państwo o tym transmitując mecz Górnik Zabrze - Polonia Warszawa - przekonuje decydentów telewizji pani prezydent.

Przy Cichej również ubolewają nad tym, że nie będzie transmisji spotkania. Dodatkowym bólem dla Ruchu jest fakt, że jego fani nie zobaczą tego widowiska na żywo. - Z naszą śląską piłką nie jest tak źle, jak niektórzy uważają - wskazuje defensor "Niebieskich", Krzysztof Nykiel. - Wielka szkoda, że nie będzie akurat tego meczu w Canal+. Najwidoczniej mają tam swoich faworytów i pupilków. Nic nam do tego. Niestety... - rozkłada bezradnie ręce zawodnik.

Niewykluczone, że działacze największych śląskich klubów zwołają wspólną konferencję.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.