PARTNER PORTALU
  • BGK

Wodne szaleństwa w Międzyzdrojach

  • GK/wzp.pl    20 czerwca 2012 - 13:39
Wodne szaleństwa w Międzyzdrojach

W ostatnich dniach sierpnia w Międzyzdrojach odbędzie się nie lada gratka dla miłośników ekstremalnych sportów wodnych. W dniach 24-26 sierpnia br. będzie można podziwiać zmagania profesjonalnych kitesurferów.
Kitesurfing to sport wodny, w którym zawodnik porusza się po falach na desce, za pomocą napędzanego wiatrem specjalistycznego latawca. Podczas jazdy wykonuje się często karkołomne kombinacje, wyskakując wysoko ponad taflę wody. Ten niezwykle widowiskowy sport będzie można oglądać na żywo już w sierpniu w Międzyzdrojach.

Summer Kite Festiwal to zawody kitesurfingowe, połączone z doskonałą zabawą w wakacyjnej atmosferze. Już po raz piąty (wcześniej impreza była organizowana pod nazwą Sea & Sky Festiwal) do Międzyzdrojów zawita czołówka polskich kitesurferów.

Zawodnicy przez 3 dni prezentować będą swoje umiejętności, zmagając się z siłą wiatru i wody. Podniebne akrobacje i wyczyny, często zaprzeczające prawom grawitacji, gwarantują niepowtarzalne widowisko i niezapomniane wrażenia.

Na uczestników festiwalu czekają również wieczorne koncerty muzyki rozrywkowej, oraz program artystyczny. Marszałek Olgierd Geblewicz objął wydarzenie patronatem honorowym.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.