PARTNER PORTALU
  • BGK

Województwo ma nowego skarbnika

  • lubuskie.pl    15 lutego 2011 - 12:11
Województwo ma nowego skarbnika

Radni Województwa Lubuskiego powołali nowego skarbnika. Została nim Józefa Chalecka. Wcześniej radni przegłosowali odwołanie poprzedniej skarbnik – Małgorzaty Kuźniar, która złożyła wniosek o odwołanie umowy o pracę z uwagi na zły stan zdrowia.
Nowa skarbnik Józefa Chalecka jest wieloletnim pracownikiem samorządowym. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego pracuje od 1999 r. Do 2010 r. pracowała na stanowisku Zastępcy Dyrektora Skarbu i Finansów (Departamentu Finansów). Wcześniej – od 1993 r. do 1998 r. była Głównym Księgowym Budżetu Wojewody.

W trakcie wieloletniej pracy w urzędzie marszałkowskim organizowała i kierowała pracami departamentu finansów, przygotowywała dokumenty i akty prawne dotyczące budżetu województwa, planu finansowego, harmonogramu realizacji dochodów i wydatków, nadzorowała i kontrolowała sprawy związane z przestrzeganiem dyscypliny finansów publicznych. Zdobyte doświadczenie, wiedza bez wątpienia pozwolą Józefie Chaleckiej na sprawne zarządzanie finansami publicznymi województwa lubuskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.