PARTNER PORTALU
  • BGK

Województwo ma nowego skarbnika

  • lubuskie.pl    15 lutego 2011 - 12:11
Województwo ma nowego skarbnika

Radni Województwa Lubuskiego powołali nowego skarbnika. Została nim Józefa Chalecka. Wcześniej radni przegłosowali odwołanie poprzedniej skarbnik – Małgorzaty Kuźniar, która złożyła wniosek o odwołanie umowy o pracę z uwagi na zły stan zdrowia.
Nowa skarbnik Józefa Chalecka jest wieloletnim pracownikiem samorządowym. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego pracuje od 1999 r. Do 2010 r. pracowała na stanowisku Zastępcy Dyrektora Skarbu i Finansów (Departamentu Finansów). Wcześniej – od 1993 r. do 1998 r. była Głównym Księgowym Budżetu Wojewody.

W trakcie wieloletniej pracy w urzędzie marszałkowskim organizowała i kierowała pracami departamentu finansów, przygotowywała dokumenty i akty prawne dotyczące budżetu województwa, planu finansowego, harmonogramu realizacji dochodów i wydatków, nadzorowała i kontrolowała sprawy związane z przestrzeganiem dyscypliny finansów publicznych. Zdobyte doświadczenie, wiedza bez wątpienia pozwolą Józefie Chaleckiej na sprawne zarządzanie finansami publicznymi województwa lubuskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.