PARTNER PORTALU
  • BGK

Wójt musi wiedzieć i musi wygladać

  • AW    20 stycznia 2011 - 16:22

O samorządowych public relations a także o problemach pomocy publicznej i konkursach w ramach RPO rozmawiali dziś burmistrzowie i wójtowie województwa śląskiego podczas VI konwentu zorganiowanego przez Śląski Związek Gmin i Powiatów.
W spotkaniu zorganiowanym w Ustroniu uczestniczy 60 szefów śląskich i zagłebiowskich gmin. Gośćmi dzisiejszego dnia byli wicewojewóda slaski Stanisław Dąbrowa, Agnieszka Walczak - kierownik regeratu ds. wyboru projektów RPO Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach oraz Sebastian Chachołek z Wyższej szkoły Bankowej w Poznaniu.

W piątek, podczas drugiego dnia konwentu będzie mowa o procesie odnawiania wsi jako szansie dla małych i średnich gmin. Zaplanowano wystąpienie Ryszarda Wilczyńskiego marszałka województwa opolskiego oraz Marka Chmielewskiego - wójta gminy Dzierżoniów.

Wójtowie i burmistrzowie usykają też cenne rady, jak wdrażąć na swoim terenie inwestycje partnertwa publiczno-prywatnego oraz jak ...zadbać o własny wizerunek.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Eterno Vagabundo, 2011-01-31 07:33:39

    Jeśli chcesz wziąć, w swoje ręce, Jaki bądź turbunek, To nasamprzód musisz zadbać, O swój wizerunek. Tylko postać jak z żurnala, Tudzież oświecona, Mimo złego stanu rzeczy, Wielkich spraw dokona.