PARTNER PORTALU
  • BGK

Za tydzień Zakopane za pół ceny

  • PAP    9 października 2011 - 10:20
Za tydzień Zakopane za pół ceny

Z około stu atrakcji będą mogli skorzystać za połowę ceny turyści, którzy w weekend 15-16 października przyjadą do Zakopanego. W akcji "Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny!" wezmą udział m.in. hotele, restauracje, baseny termalne i muzea.
- Akcja jest formą podziękowania turystom za udany letni sezon turystyczny w Zakopanem. Ma ona również promować Zakopane w okresie niskiego sezonu. Jest też wsparciem jesiennej oferty turystycznej oraz próbą przełamania pojawiającego się stereotypu o drogim Zakopanem i "góralach, którzy wszystko przeliczają na dudki" - tłumaczy doradca burmistrza miasta ds. marki Zakopane, Łukasz Chmielowski.

Turyści, którzy przyjadą do Zakopanego w kolejny weekend, będą mogli za atrakcyjną cenę wynająć pokój w luksusowym hotelu, zjeść obiad w restauracji za pół ceny i rozsmakować się w kuchni regionalnej. Na turystów czekają również zabiegi w gabinetach odnowy biologicznej, wycieczki z przewodnikiem i seanse kinowe.

Ciekawą propozycją jest zwiedzanie muzeów i galerii sztuki za atrakcyjną cenę. Podczas promocyjnego weekendu będzie można zwiedzić np. wystawę w galerii sztuki im. Kulczyckich na Kozińcu zatytułowaną "Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości". Wystawa ta prezentuje kilkadziesiąt znaczących postaci w powojennej historii Zakopanego.

- Oferta skierowana jest również do mieszkańców Zakopanego, dla których akcja będzie szansą na skorzystanie z tańszej oferty rekreacyjnej lub gastronomicznej - podkreśla Chmielowski.

Weekend atrakcji w Zakopanem rozpocznie się już w piątkowy wieczór koncertem Jana Trebuni-Tutki w Dworcu Tatrzańskim.

Akcja promocyjna organizowana jest przez Urząd Miasta Zakopane przy udziale miejscowych przedsiębiorców.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.