PARTNER PORTALU
  • BGK

Zachodniopomorska transmisja Kabaretowego Klubu Dwójki

  • BB    28 czerwca 2011 - 20:39

Już niebawem w pięknej scenerii szczecińskiego Teatru Letniego w parku Kasprowicza będzie się można wspólnie bawić na imprezie „Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w Szczecinie”. Gwiazdami show będą popularni Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru.
„Kabaretowy Klub Dwójki” to znany i lubiany cykl programów rozrywkowych, emitowanych na antenie TVP 2. Szczeciński kabareton wyróżni się w nim na pewno bardzo licznym audytorium, gdyż artystów estrady będzie można podziwiać nie tylko z widowni, ale także praktycznie w każdym domu podczas transmisji na żywo. Jak szacują organizatorzy, program ze Szczecina obejrzy ok. 3 mln widzów.

Wakacyjny kabareton to doskonała okazja do promocji województwa zachodniopomorskiego. Zarząd Województwa skorzystał z tej możliwości i dzięki temu cała Polska obejrzy na ekranach telewizorów bibllboardy promujące region. Telewizja Polska gwarantuje wyemitowanie dwóch, 8-sekundowych reklam. Koszt promocji ma wynieść nie więcej niż 11 tys. zł.

Warto dodać, że „Kabaretowy Klub Dwójki” prowadzony przez Roberta Górskiego i Marcina Wójcika zdobył ogromną widownię i był jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w 2010 roku z widownią prawie 3,9 mln widzów, wyprzedzając takie produkcje jak np. „Szymon Majewski Show”, „Kocham Cię Polsko” czy „Milionerzy”. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.