Zachodniopomorska transmisja Kabaretowego Klubu Dwójki

Już niebawem w pięknej scenerii szczecińskiego Teatru Letniego w parku Kasprowicza będzie się można wspólnie bawić na imprezie „Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w Szczecinie”. Gwiazdami show będą popularni Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru.
„Kabaretowy Klub Dwójki” to znany i lubiany cykl programów rozrywkowych, emitowanych na antenie TVP 2. Szczeciński kabareton wyróżni się w nim na pewno bardzo licznym audytorium, gdyż artystów estrady będzie można podziwiać nie tylko z widowni, ale także praktycznie w każdym domu podczas transmisji na żywo. Jak szacują organizatorzy, program ze Szczecina obejrzy ok. 3 mln widzów.

Wakacyjny kabareton to doskonała okazja do promocji województwa zachodniopomorskiego. Zarząd Województwa skorzystał z tej możliwości i dzięki temu cała Polska obejrzy na ekranach telewizorów bibllboardy promujące region. Telewizja Polska gwarantuje wyemitowanie dwóch, 8-sekundowych reklam. Koszt promocji ma wynieść nie więcej niż 11 tys. zł.

Warto dodać, że „Kabaretowy Klub Dwójki” prowadzony przez Roberta Górskiego i Marcina Wójcika zdobył ogromną widownię i był jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w 2010 roku z widownią prawie 3,9 mln widzów, wyprzedzając takie produkcje jak np. „Szymon Majewski Show”, „Kocham Cię Polsko” czy „Milionerzy”. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE