Zimowa edycja Karty Tatrzańskiej

15 grudnia rusza kolejna zimowa edycja Karty Tatrzańskiej, uprawniającej do szeregu zniżek na wiele atrakcji Podhala, w tym na wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu zimowego i baseny geotermalne.
Zimowa edycja Karty Tatrzańskiej

Kartę Tatrzańską turyści dostają za darmo w hotelach i pensjonatach, które uczestniczą w akcji promocyjnej. Jak zapewnił koordynator projektu promocyjnego, Wojciech Argasiński, turyści posiadający Kartę Tatrzańską będą mogli liczyć na znaczne zniżki i bonifikaty od górali przez cały sezon zimowy.

 "Nowością w tym sezonie narciarskim będzie wspólny ski-pass TatrySki czyli jedna karta na kilka ośrodków narciarskich" - powiedział Argasiński. Dodał, że szkoły narciarskie pod Tatrami przygotowały wspólnie z instruktorami specjalne programy do nauki dzieci jazdy na nartach, a najlepsze wypożyczalnie nart będą oferowały sprzęt zimowy po niższych cenach. Posiadacze karty tatrzańskiej będą mogli liczyć na przechowanie nart oraz opiekę nad dziećmi w specjalnym przedszkolu dla dzieci przy wyciągu.

Do tej pory z oferty karty tatrzańskiej skorzystało ponad 160 tysięcy osób podczas swojego wypoczynku pod tatrami.

Oprócz atrakcji typowo zimowych, atrakcyjne ceny dla posiadaczy karty tatrzańskiej przygotowały także m.in. kompleksy basenów geotermalnych i regionalne karczmy.

Ofertę zniżkową przygotowało także Muzeum Tatrzańskie z 10 filiami. Oprócz gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego, gdzie znajduje się m.in. ciekawa ekspozycja przyrodnicza i etnograficzna, ze specjalnym rabatem można też zwiedzać dziesięć fili muzeum i galerii sztuki odwiedzając m.in. dom Kornela Makuszyńskiego, galerię Władysława Hasiora czy muzeum stylu zakopiańskiego w witkiewiczowskiej willi Koliba. Na uwagę zasługuje również możliwość tańszego zwiedzania Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy.

Karta Tatrzańska została wprowadzona na Podhalu na święta w grudniu ubiegłego roku. Turyści otrzymywali bezpłatnie kartę w dniu przyjazdu do pensjonatów uczestniczących w projekcie i mogli dzięki niej uzyskiwać zniżki m.in. na wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu zimowego i szereg innych atrakcji.

Lista obiektów noclegowych, w których wydawane są karty, oraz atrakcji, na które oferowane są zniżki, można znaleźć na stronie internetowej www.kartatatrzanska.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Tak,karta tatrzańska jest IDEALNA !!!!! Choć mieszkam daleko od Zakopanego,to KOCHAM to miasto !!!

KOliba, 2011-12-11 10:13:46 odpowiedz

Karta Tatrzańska jest super. W końcu na Podhalu coś działa jak trzeba.

Makarski, 2011-12-11 08:52:15 odpowiedz

To już kolejna zimowa edycja naszej karty! KOniecznie musi być KOntynuowaNA!

TEODOR, 2011-12-10 16:09:13 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE