PARTNER PORTALU
  • BGK

Złota Róża Regionów dla Białegostoku

  • wer/www.bialystok.pl    21 października 2011 - 18:00
Złota Róża Regionów dla Białegostoku

Przewodniki turystyczne "Białystok Wielu Kultur" i "Smaki Białegostoku" zostały nagrodzone w Konkursie Róża Regionów 2011.
20 października podczas targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na najlepsze wydawnictwo promocyjne gminy, miasta, regionu - Róża Regionów 2011.

Zwycięską, Złotą Różą Regionów nagrodzone zostały: przewodnik kulturalny po stolicy Podlasia „Białystok Wielu Kultur” oraz przewodnik kulinarny po stolicy Podlasia „Smaki Białegostoku”.
 
Konkurs Róża Regionów ma na celu zwrócenie uwagi na jakość działań promocyjnych w skali kraju. Złotą Różę Regionów 2011, w imieniu urzędu miejskiego w Białymstoku odebrał Hubert Gonera, dyrektor zarządzający Landbrand s.c.
 
Przewodnik „Białystok Wielu Kultur” prezentuje najsilniejsze filary tworzące wielokulturowość i wieloetniczność miasta. Z kolei wielonarodowe pochodzenie potraw dało podstawy do powstania białostockiego szlaku kulinarnego, a co za tym idzie, przewodnika kulinarnego po stolicy Podlasia - „Smaki Białegostoku”.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.